Teleskopik Kutu Koliler

Teleskopik kutu koliler, kutu ve kapaktan oluşan iki parçalı tasarımlardır. Bunlar et, et ürünleri, taze meyve ve sebzeler, kimyasallar ve ayakkabı gibi çeşitli sektörlerde kullanmak mümkündür. Yarım A Box Koli olarak da adlandırılır. Bir tarafı kapaklı diğer tarafı ise kapaksız kolidir. Dayanıklı tüketim mallarından pek çok ürüne kadar çok amaçlı kullanılabilir. Üst üste istife dayanıklıdır. Kullanım alanları: Et ve tavuk ürünleri, yaş meyve sebze, fide çiçek, kuru meyve ve kimya sektörü gibi sayılabilir.

Teleskopik Kutu Koliler

Teleskopik kutu koliler, ilgi çekici baskı ve tasarım imkânı ile firmanızı ön sıralara taşır. Sağlıklı taşıma imkânı ile kolay sevk edilebilirlik özelliğine sahiptirler. Ürüne özel havalandırma boşlukları ile ürünlerde bozulma minimum seviyelerdedir. Ambalajlanacak ürüne göre malzeme kullanımı yapılabilir ve hijyeniktir.

Teleskopik Koliler

Teleskopik Kilitli Tava Kutusu imalatı için ürün ebatlarına ve baskısına göre ön hazırlık gerekir. Gerekli bıçak ve klişeler temin edilip müşterinin talepleri doğrultusunda üretimi sağlanır. Bu ürünler yandan kilitli olduğu için mukavemeti ve dayanıklılığı fazladır. Kilitli tavalar alt-üst takım yada sadece alt veya üst olarak üretilebilir. İstiflemeyi kolaylaştırmak ve kaymayı engellemek için kutunun üstüne dil ve altına delik yapılabilir. Kullanıcı firmaya kurulmadan düz olarak teslim edilir, kurulumu teslim alan firma tarafından yapılır. Bu üründe tavsiye edilen kaliteler; E dalga, B dalga, C Dalga ve EB dalgadır.

Talepleriniz ve bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 264 884 60 34

Belin Grup Ambalaj olarak her çeşit ve her ebatta koli ve kutular , müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır. Teleskopik kutu koli, teleskobik koli kutuları , ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm bilgilendirmeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.