Çocuk Boyama Evi Kolisi Kutusu

Çocuk boyama evleri kutusu kolisi, çevreci bir ürün olan oluklu mukavva kartondan üretilen karton boyama evi diye de isimlendirilen bu ürün çocuklarımızın sosyalleşmesine, el becerisinin gelişmesine, sanat yönünün ilerlemesine kattı sağlamaktadır. Günümüz çocuklarını teknoloji bağımlılığından kurtarmak , arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirmesini sağlamak, çocuklarımızın renklerin uyumunu öğrenmesini ve hayal gücünün arttırmasını destekleyen karton boyama evleri siz ve çocuklarınızın ortak bir alanda buluşmasını sağlar.

Çocuk Boyama Evi Kolisi Kutusu

Karton boyama evinin üzerindeki şekil ve görsellerini çocuklarınız boyarken hem kendi el becerilerini ve hayal dünyalarını geliştirecek aynı zamanda karton boyama evi içerisine girerek kendilerine özel bir alan oluşturacaklardır. Kullanılan materyaller ve baskı boyaları çocuk sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanılarak çocuğunuza güvenli bir oyun ortamı hazırlar.

Çocuk Boyama Evi Kolisi Kutusu

ÇÇocuğunuz kendisine özel bir yaşam alanı kurarak özgüveninin artmasını destekler. Çok kolay kurulumu vardır ve uzun soluklu eğitici bir oyuncaktır.