Tekstil Kolisi

Bay, bayan, çocuk giyimi ürünleri, iç giyim, kumaş, deri ürünleri vb. tekstil ürünlerinin ambalajlandığı koli çeşididir. Baskılı koli siparişleriniz ile yan çizelge baskısı yapılarak kolinin içerisindeki ürünü , beden, boy gibi özelliklerini tüketiciye sunabilirsiniz

Tekstil Kutu Koliler

Tekstil kolisi, gömlek, iç giyim, çorap, deri, ceket, pantolon, çocuk giyim ve benzeri bütün tekstil ürünlerin ambalajlanmasında ve paketlenmesinde kullanılır. B+C kraft veya testliner ve ürün ağırlığına göre gramajlı veya gramajsız olarak tercih edilebilir.

Tekstil Koli

Baskılı tekstil kolileri siparişi vererek ürünlerinizin markasını reklam yapabilirsiniz. İçeriğindeki ürünlerin cinsini boyutlarını adetlerini koli üzerinde belirtebilirsiniz. Dilerseniz askılı koli siparişi vererek ürünlerinizi askı kullanarak istifleyebilirsiniz. Aynı zamanda kravat kutusu, gömlek kutusu, eşarp kutusu, çorap kutusu, iç giyim ürünleri gibi tekstil sektörü için ambalaj çözümleri sunmaktayız.

Talepleriniz ve bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 264 884 60 34

Belin Grup Ambalaj olarak her çeşit ve her ebatta koli ve kutular , müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır.. Tekstil kolisi, tekstil kutu koli, tam kapaklı kutu koliler, ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm bilgilendirmeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.