Pide Kutusu

Pide kutusu genellikle mikro ( E dalga) mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir. Özellikle dışarıya servis yapan kebapçılar, ambalaj gereksinimleri için, pide kutusu, lahmacun kutusu, pizza kutusu ihtiyacı duyarlar. Fabrikamızda hazır olarak çok yaygın kullanılan " 13cm en X 43 cm boy "ölçülerinde hazır kalıp vardır. Müşterilerimiz extra kalıp maaliyeti ödemeden bu ölçülerde pide kutusu siparişi verebilirler. Diğer tüm özel ölçüleriniz için özel kalıplar yardımıyla imalat yapılır.

Pide Kutusu

Pide kutusu genellikle E dalga mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir. pide kutusu da diğer özel kesimli kutular gibi ürün özelliklerine uygun bir kalıp ile imal edilir. Pide kutularında tercih edilen baskı türü offset, flexo ve normal baskıdır. Pide kutularının maaliyeti kullanılan kağıt kalitesi, baskı türü ve sipariş edilen miktara göre değişmektedir.

Pide Kutusu

Üretiminde mukavva kesim kalıbı kullanılır. Özellikle dışarıya servis yapan kebap, lahmacun gibi firmaların kullandığı kutu çeşididir. Pide kutuları maaliyeti, kullanılan kağıt kalitesi, baskı türü ve sipariş edilen miktara göre değişmektedir. Pide kutusu katlanmaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.