Misyon

Kurumsal kimliğimiz ve çalışanlarımız ile oluklu mukavva sektöründe en iyi hizmet veren şirket olmak ve ülke ekonomisi için var gücümüzle çalışmaktır. Müşterilerimizin taleplerini belirlenen zaman ve şartlarda karşılayıp, kaynakları doğru kullanarak ,ürünlerimizi zamanında teslim eden, en iyi hizmeti sunan, rekabetçi fiyat avantajı sağlayan güvenli ve sürekli hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetinin artmasını sağlıyoruz.

Vizyon

Belin Ambalaj Oluklu Mukavva Sanayi olarak sektörde kaliteli üretim, uygun fiyat ve hızlı hizmet parolası ile sektörde tercih edilen bir firma konumunda olmayı hedeflemektedir. Bunu yanı sıra ihtiyaç duyulan kağıt ham maddesini kendi imkanları doğrultusunda üretmek ve ithal etmek gayesinde olup, flekso baskı makinalarında teminini arttırmak ve ofset baskılı ürünlerin tüm üretim aşamalarını kendi bünyesinde sağlayabilecek kapasiteye ulaşarak yurt dışı pazarına açılmayı ön görmektedir.

İlkelerimiz

Doğruluk ve Güvenilirlik, Ekip Çalışması, Kaliteli ve Hızlı Hizmet, Tam Müşteri Memnuniyeti, Gelişme Açıklık, eğerlerden ödün vermemek