Karton Raf Kutusu

Oluklu mukavvadan üretilen raf kolisi, raf kutusu ürün ayırma kolisi, geçmeli koli, veya geçmeli kutu, pencereli koli veya pencereli kutu olarak da isimlendirilen bu koli özel tasarlanmış bir ürün olup üst üste kilitli sistemlerinden dolayı dizilebilmektedir ve kolay kullanım avantajı sağlamaktadır. Raf kolileri ön kısmında açılan pencerelerinden dolayı içerisine çok rahat ürün yerleştirilmesi yapılabilmekte ve istenildiği zaman bu ürünler alınabilmektedir. Raf kolileri kısa süreli raf ihtiyacı olan firmalarda, ofislerde kullanılabildiği gibi uzun ömürlü olarak da kullanılmaktadır.

Karton Raf Kutusu

Günümüzde demir, metal, ahşap gibi materyaller kullanılarak hazırlanan raflar ciddi bir yer ve fiyat tutmaktadır. Çevreci bir üründür. Üzerine ofset veya flekso klişe baskı uygulanabilir. Lojistik, tekstil, yedek parça gibi firmaların ağırlıklı kullandığı bir üründür. En çok tercih edilen ve kullanılan karton koli ürünümüz A-BOX dediğimiz standart kolidir. Üretimde ve kullanımda yüksek verimlilik, düşük maaliyet sağlar. Dış kapaklar karton kolinin ortasında birleşir. Koli kapaklarının kapanmasıyla arada kalan mesafe kutunun ebatlarına göre değişebilir. Bu koliler her sektöre uygun olmakla birlikte başlıca şu ürünlerin paketlenmesinde kullanılır; Katı Ürünler, Sıvı Ürünler,Plastik Ürünler, Hassas (kırılgan) Ürünler, Dayanıklı Tüketim Mallerı, Züccaciye Ürünleri, Kimya Ürünleri, Deterjan Ürünleri, Saraciye Ürünleri, Metal ve Madeni Ürünler, Otomativ Ürünleri

Karton Raf Kutusu

Her koli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır. Ürünlerimiz depolama, istifleme, nakliye ve pazarlamaya uygun olarak özel olarak üretilmektedir. Örneğin, neme duyarlı bir koli istiyorsanız size kraft koli üretiyoruz veya ağır ürün paketleyecekseniz size mukavemeti fazla olan dopel (b+c dalga) gramajlı ürün üretiriz. B dalga, C dalga, EB dalga, ve E dalga mukavva çeşitlerimizle bu koliler üretilmektedir. Bazı fabrikalar üretimde düşük maaliyet için ucuz koli tercih ederler. Firmamız ucuz koli taleplerini karşılayabilmek için 3-4 kalite kağıt çeşidi kullanmaktadır. sağlam koli talep eden müşterilerimize önerimiz ksssk gramajlı kalitede dopel koli siparişi vermelidir. ucuz koli talep eden müşterilerimize önerimiz ise tst kalitede koli siparişi vermeleridir.