Ev Ofis Taşıma Kolisi

Ev/ofis taşıma kolisi olarak kullanılacağında eşyalarınızın kırılmasını, deforme olmasını mümkün olabilecek en iyi derecede engeller. Cam eşya, mutfak eşyası, bilgisayar, kitap, kıyafet, dosya, klasör taşıma için uygundur.

E Ofis Taşıma Kolisi

Ev, ofis, mağaza ve tüm iş yerlerinde bulunan eşyaların taşınma esnasında yada farklı amaçlar için üretilen taşıma kolileri, zamandan, yerden ve paradan da tasarruf sağlar. Taşıma Kolisi Seçenekleri, onlarca farklı ebat ve özelliklerde imal edilerek tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. İçerisine koyulan eşya yada ürünleri olumsuz dış etkenlerden, kırılıp, çizilme, bozulup yırtılma gibi nahoş durumlardan koruyarak muhafaza eden Taşıma Kolisi Çeşitleri, işi bittiğinde kolayca katlanıp kaldırılabilen, geri dönüşüme kazandırılan, tabiat ve insan sağlığına zarar vermeden doğada hızla eriyip yok olan pek çok avantaja da sahiptir.

Ev ofis Taşıma Kutusu

Çift oluklu kartondan imal edilen, yanlara koyulan açıklıklar sayesinde kolayca tutulup kaldırılarak kolay yükleme ve boşaltma sağlayan bu ambalaj seçenekleri, pratik taşıma, alandan tasarruflu stoklama, hijyeni koruma gibi pek çok avantajı aynı anda üzerinde barındırmaktadır. Kullanılacağı alan ve taşıyacağı eşyanın boyutlarına göre sınırsız ebat seçeneğine sahip olan, kare ve dikdörtgen çeşitlemesi ile en uygun koşulu yaratan taşıma kolileri, çevreci ve geri dönüşüm özelliği ile de ayrıca büyük avantaj sağlamaktadır. Taşıma Kolisi imalatçıları başlığı altında hizmet veren Taşıma Kolisi Fiyatları ile büyük avantaj sağlayıp fark yaratan firmamız, hizmet kalitesi ve müşteri yaklaşımı ile tercih sebebi olmaktadır.