Belin Grup Kağıt Oluklu Mukavva Levha Sanayi

Yıllardır Halı Tasarım Uygulamaları alanında bulunduğumuz sektörde, kendi imalatımız olan üst düzey kalitedeki ürünleri, deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmakla birlikte sizler için her zaman en güvenilir ve en hızlı çözümleri üretmeye bilginin ve tecrübenin gücüne güvenerek gayet ettik.

2023 yılındın başından itibaren oluklu mukavva sektöründe de , müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasında olmaya kurumsal kimliğinden, değerlerinden, misyon ve vizyonundan taviz vermeden Oluklu Mukavva Sektöründeki yerini sağlam temeller üzerinde alma gayreti içerisine girmiş bulunmaktayız. Amacımız Oluklu Mukavva ve Levha sektörün önde gelen markalarından birisi haline gelmektir. Firmamız günümüz de ileri teknoloji makine parkuru ile ayrım yapmaksızın oluklu mukavva Levha sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli büyüyen, gelişen, çalışanları ve müşterileriyle sık sık daha iyiye ulaşabilmenin gayretindeyiz. Bu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

Belin Grup Kağıt Oluklu Mukavva Levha Sanayi

Belin Kutu, Belin Grup, Mes Koli, ve Halı Tasarım ve yapı İnşaat sektörlerinde, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımız ile idare ve müşterileriyle kurduğu yakın temas neticesinde tercih edilen bir işletme olmuştur. Çağımızın rekabet içerisinde ilerleyebilmenin yolunun sıksık kendini yenilemek, hizmet ve ürün niteliğini yükseltmek, ürün çeşitliliğini ve müşteri portföyünü çoğaltmak en muhimi de %100 müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilinci ile

Belin Grup Kağıt Oluklu Mukavva Levha Sanayi

Firmamız; her hal ve koşulda yüksek nitelikte mal ve hizmet sağlama amacı ile hareket etmekte ve bu tarafta "Sıfır Hata" stratejisini benimsemektedir. "Sıfır Hata" stratejisi kapsamında etrafa yan tesiri olmayan mamüller kullanılmakta, insan sağlığına zarar vermeyecek iş süreçleri tasarım edilmekte ve çalışan memnuniyetini sağlayacak iş süreçleri oluşturularak sıksık iyileştirme çalışmalarını aralıksız devam etmektedir.

Talepleriniz ve bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 264 884 60 34

Triplex Kutu Koli, Normal Kutu, Demonte Kutu, Oluklu Mukavva Koli Levha, Teleskopik Kutu, Kapaksız Kutu, Kalıplı Özel Kesim Kutu, Ondüle Sarma, Ondüle Ebatlı, Hazır Ebat Koliler, Kağıt Bardak Kolisi, Oyuncak Kolisi, Parke Kolisi, Sandalye Kolisi, Medikal Ürün Kolisi, Kozmetik Ürün Kolisi, Yedek Parça Kolisi, Kargo Kolisi, Ambar Kolisi, Ayakkabı Kolisi, Tekstil Kolisi, Farura Kolisi, Çerçeve Kolisi, Yardım Kolisi, Teleskobik Koli, Tam Kapaklı Koli, Sarma Koli, El Tutmalı Koli, Özel Kesim Koli, Geri Dönüşüm Koli, Kesimli Kutular, Karton kutu, Köşe Koruyucu, Tarım ve İçek Kutusu, Hediye Kutusu, Kitap Kutusu, Vida Dübel Çivi Kutusu, Ayakkabı Kutusu, Endüstriyel Kutu, E Ticaret Kutusu, Çanta Tipi Kutu, Kilitli Kutu, Tava Tipi Kutu, Pencereli Kutu, Seperatörlü Kutu, Gıda Ambalajları Kutusu, Yaş Meyve Sebze Kasası, Kumanya Kolisi, Ramazan Kolisi, Gıda Kolisi, Lokum Kutusu, Et Tavuk Kutusu, Yumurta Kutusu, Lahmacun Kutusu, Pide Kutusu, Pizza Kutusu, Seperatör kolisi, Karton Raf, Kağıt Atık Kutusu, Nanoteks Kutu, Dayanımlı Kutu koliler, Tekerlekli Fuar Kutusu, Stand ve Sunum Kutusu, Köşebent, Oto Güneşlik, Temizlik Kutuları, Havlu Bobini, Tuvalet Kağıdı Bobini, Mendil Bobini, Nakliye Ve Ağır Ambalaj Kutu, Deppobox Kutu, Octabin Kutu, Tankerbox, Kit Modül Kutusu, Solar Panel Box, Otomotiv ve Yedek Parça Kutuları